İklimlendirmeye Dair Her Şey: teskon+SODEX Fuarı 2023

Gree Klima olarak, 26-29 Nisan 2023 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşen teskon + SODEX Fuarı 2023’e katıldık! İklimlendirme sektöründe en büyük isimleri bir araya getirmesi açısından alanında önemli bir yere sahip olan bu etkinlikte, ürünlerimizi sergilemekten keyif aldık. Fuar boyunca yaşadığımız bu heyecanı sizlerle paylaşıyoruz.

Her iki yılda bir düzenlenen teskon+SODEX Fuarı bu yıl Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edildi. İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda katılımcılar klima hakkında kapsamlı bir bakış açısı edinme fırsatı buldu. Bu yılki teması ‘’Mekanik Tesisatta Dönüşüm” olarak belirlenen fuar, teknoloji ve enerji verimliliği çözümlerindeki gelişmeleri bulabileceğiniz, en yüksek performanslı sistemleri yerinde inceleyebileceğiniz ve de iklimlendirme alanında en yetkin kişilerle birebir iletişim kurabileceğiniz bir etkinlik olma özelliğinde. Kısacası klima ve diğer iklimlendirme sistemlerine dair her şey burada!

Bu yılki fuarda bizler de özel standımızla yerimizi aldık ve alandaki uzmanlığımızı diğer sektör profesyonelleriyle paylaştık. Bunun yanında fuar ziyaretçilerine ve potansiyel müşterilere klimalar hakkında bilmeleri gereken her şeyi tanıtma fırsatı bulduk. Kullanıcı konfor ve rahatlığını ön planda tutarak tasarladığımız yenilikçi ürün yelpazemiz hakkında katılımcıların detaylı bilgi sahibi olmalarını sağladık. ‘’Dünya Bu Havayı Seviyor!’’ sloganıyla etkilikte; Duvar Tipi Klima, Salon Tipi Klima ve Hava Temizleme Cihazlarımızı sergiledik. Fuarda ürünlerimizi kullanırken maksimum fayda elde edebilmenizi sağlayacak, gerekli uygun kurulum teknikleri konusunda yönlendirmeler yaptık ve ziyaretçilerin meraklarını giderecek keyifli sohbetler yaşadık. Atılımlarımızı, misyonumuzu, ürün yelpazemizi, geleceğe bakış açımızı ve kullandığımız teknolojileri paylaşmaktan mutluluk duyduk.

Fuar süresince ziyaretçilerimizin yanında olarak onların memnuniyetini sağlamak en büyük motivasyonumuz oldu. Ürün seçiminden bakım tavsiyesine kadar AC sistemleriyle ilgili herhangi bir konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Klima bakım ve kullanımı hakkında bilgilendirici yazılarımıza erişebilmek için bloglarımızı takip edebilirsiniz.

Bize ulaşmak için;

https://gree.com.tr/bize-ulasin/