Ön Bilgilendirme Formu

SATICI:
Ünvanı: TLC Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adresi: Mahir İz Cd. No:8 Kat:2 D:6 34662 Altunizade-Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0216 474 85 00
Fax: 0216 474 48 01

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU
Sözleşme konusu mal veya hizmetin adı, adeti, KDV dahil satış fiyatı, ödeme şekli ve temel nitelikleri
Ödeme Şekli : ………………………………………………………….
………………………………………………………….
………………………………………………………….
………………………………………………………….

SATICI, satis.tlcklima.com adresinden satın alınan ürünün montaj edilen mekana kapasite, kullanım ve montaj açısından uygun olup olmadığından sorumlu değildir. Yetkili servise keşif yaptırmak ve modeli, kapasiteyi belirlemek müşterinin sorumluluğundadır.

Duvar tipi split klima fiyatlarına 4 mt.ye kadar ara tesisat ve montaj-kurulum işçiliği dahildir. Gerekmesi halinde 4 mt sonrası ek tesisat ücretleri:
9.000-12.999 BTU/h için: 14 USD/mt
13.000-25.999 BTU/h için: 16 USD/mt

Montaj bedeline dahil olan malzemeler:  Yalıtımlı bakır boru, ara sinyal kablosu, dış ünite konsolu, titreşim önleyici lastik takoz, gırtlaklı drenaj hortumu, dekoratif bant ve sabitleme ekipmanı.

Elektrik besleme hattı ve sigortası ile gerekmesi halinde vinç kiralama, inşaat ve dekorasyon işleri montaj bedeline dahil değildir.

Paketleme, servis ve teslim masrafları SATICI tarafından karşılanmaktadır. Teslimat , anlaşmalı klima servis şirketi aracılığı ile, ALICI’nın yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilip, montajı yapılacaktır. Teslim anında ALICI’nın adresinde bulunmaması durumunda dahi Firmamız edimini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, ALICI’nın ürünü geç teslim almasından ve/veya hiç teslim almamasından kaynaklanan zararlardan ve giderlerden SATICI sorumlu değildir. SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
Ürün sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününün teslim edilmesi anına kadar tüm sorumluluk SATICI’ya aittir.
Tüketici (ALICI), 14 (ondört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Servis tarafından kurulumu yapılan ürünlerin kurulumunun yapılmasıyla ürünler kayıt altına alınmış olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiş olur. İlgili mevzuat gereği cayma hakkı kapsamında “ürünün yeniden satılabilir özelliğinin kaybolmaması” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafından kurulumu yapılmış olan ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade alınamamaktadır

Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Cayma bildiriminizi cayma hakkı süresi dolmadan satis.tlcklima.com’de yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki kolay iade seçeneği üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Cayma hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı TLC Klima yetkili servisi olup, satis.tlcklima.com‘de yer alan kişisel üyelik sayfanızdaki kolay iade seçeneğinde geri gönderime ilişkin detaylar açıklanmıştır.

Tüketicilerin şikayet ve itirazları: Siparişinize ve/veya siparişinize konu ürüne ve/veya siparişinizle ilgili herhangi bir konuda şikayetinizin olması halinde şikayetlerinizi yukarıda belirtilen iletişim bilgileri veya satis.tlcklima.com internet sitesinde belirtilen iletişim bilgileri vasıtasıyla SATICI’ya iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz şikayet başvurularınız derhal kayıtlara alınacak, yetkili birimler tarafından değerlendirilerek çözümlenmeye çalışılacak ve en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır. Ayrıca, şikayet başvurularınızı doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine yapabilirsiniz.

SATICI:
Ünvanı: TLC Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adresi: Mahir İz Cd. No:8 Kat:2 D:6 34662 Altunizade-Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0216 474 85 00
Fax: 0216 474 48 01
ALICI:
Adı/soyadı/Ünvanı: ………………………………………………………….
Adresi: ……………………………………………………………………………………………………………………..
Telefon: ………………………………………………………….
Email: ………………………………………………………….
Tarih : ………………………………………………………….