TLC Klima Olarak Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı’nda Yerimizi Aldık!

Çeyrek asırı aşkın fuarcılık tecrübesiyle sektörü Antalya’da dünya pazarlarıyla buluşturan Anfaş, Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı’nın kapılarını açtı. HotelTech Antalya’da gerçekleşen fuarda pek çok farklı disiplinden uzmanların da katılımıyla 28 yıllık Anfaş tecrübesi, yenilikçi hizmet ve ürünler sunan firmalar ile bir araya geliyor. Katılımcılar otel sahiplerinin, teknik müdürlerin, makine mühendislerinin, elektrik mühendislerinin, inşaat mühendislerinin, mimarların ve iç mimarların bir araya geldiği fuarda otel tadilatı, otel yenileme ve dekorasyonu konularında dünyaya açılıyor ve bilgi alışverişi ile sektörde dinamik olarak yer ediniyorlar. Aynı zamanda Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı sektör içinde katılımcılarına değerli iş bağlantıları sağlıyor. Fuarın ”otel” yapıları özelinde olması ise TLC Klima’ya piyasa payını artırmak açısından büyük fırsat sağlıyor.

TLC Klima olarak 7-10 Aralık 2022 tarihleri arasında ilk defa düzenlenen HotelTech  – Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı’na katılım gösterdik. Gree Klima Sistemleri’nin Türkiye’deki yetkili temsilcisi ve distribütörü olarak yer aldığımız fuarda Antalya’daki değerli ziyaretçilerimiz ile buluştuk. Antalya Expo Center’da gerçekleşen ve pek çok ürünümüzü sergilediğimiz fuarda en çok cihaz sergileyen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Özel tasarım standımız ile katılım gösterdiğimiz Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı’nda split klima, multi klima, VRF, ısı pompası, I-Shine salon tipi klima ve hava temizleme ürünlerimizi sergiledik.

Stand kurulumumuza oldukça önem verdiğimiz fuarda kullanıcıların deneyiminin ve ürünler ile kurdukları birebir etkileşimin oldukça kıymetli olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple ekiplerimiz Antalya’da yoğun ve detaylı çalışmaları ile stand kurulumunu gerçekleştirdikten sonra ürünlerimizi gerçeğe en yakın biçimde standımızda çeşitli yerlerde montaj sağlayarak sergiledik. Gelen ziyaretçilerimize, yakından takip ettiğimiz ve ürünlerimizde arge çalışmaları ile yer verdiğimiz süratle gelişen Gree teknolojisini aktarmaya çalıştık. Yenilenen ve hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak ve kullanıcılarımız ile bunu paylaşmak markamızın misyonlarından biri.

Ziyaretçilerimiz ikramlar eşliğinde ürünlerimizi yakından inceleme ve yetkililerden bilgi alma imkanına sahiptiler. Konuşmacıların çeşitli seminerler ile standımızı zenginleştirdikleri fuar gününde güncel bilgi aktarımını her zaman ön planda tuttuk. Tüm bu süreçte katılımcılarımıza en iyi deneyimi sunabilmek için standımızda canlı müziğe, dinlenme alanlarına ve ikramlara da yer verdik. Tüm bölge yöneticilerimiz, yönetim kadromuz, bayilerimiz ile Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı’na yüksek katılım sağladık. Özel hosteslerimiz ve ikramlarımızla birlikte tanıtımını yaptığımız ürünlerimize ve standımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm değerli katılımcılara teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Anfaş 28 yıllık tecrübesi ile katılımcı ve ziyaretçilerinin beklentilerini anlıyor ve karşılıyor. Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı’da katılımcı firmaların ve kuruluşların çeşitliliği, kalitesi, yetenekleri ve başarısı da bu tecrübeyi ispatlar nitelikte.

Türkiye’de ilki gerçekleşen Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri İhtisas Fuarı’nda TLC Klima ailesine yer veren ve değerli sektör temsilcileri ile tanışma fırsatını katılımcılarına sunan Anfaş Ekibi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı deneyimine daha yakından dahil olmak için TLC Klima firma pazarlama müdürü ile yapılan röportajı ve fuar görüntülerini Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.